ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
- ЦК профспілки

- 22 бер. 2021 р.
- Читати 1 хв
щиро вітаємо з Днем народження
голову первинної профспілкової організації Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
В’яткіну Аллу Олександрівну!

Шановна Алло Олександрівно !
Прийміть наші сердечні вітання з Днем народження!
В цей знаменний день хочеться побажати Вам, гарного настрою і яскравого сонечка, достатку і фінансового благополуччя, миру в домі і міцного здоров’я на многая літа!
Нехай цей день принесе у Вашу душу радість та тепло, зігріє усмішками та дружньою підтримкою рідних та близьких, адміністрації та професорсько-викладацького складу навчального закладу, колег по роботі та знайомих!
Нехай в цей день, і не тільки, Ваші очі сяють від щастя і світ навколо буде наповнений любов’ю і Божою благодаттю, а вдячність і повага людей за Ваші добрі справи, Алло Олександрівно, додають Вам наснаги та енергії в подальшій профспілковій роботі на благо трудового колективу навчального закладу!
У цей святковий день Весни
прийміть наші вітання
та найщиріші побажання:
здоров’я, щастя та добра,
наснаги, успіхів, кохання,
побільше емоцій, усмішок,
привітів, удачі побільше,
побільше тепла від яскравого сонця
на довгі літа!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЛО ОЛЕКСАНДРІВНО!!!
З повагою,
Голова Профспілки Валерій ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ
23 березня 2021 року




Коментарі