НАША ПАМ’ЯТЬ. АФГАНСЬКИЙ СИНДРОМ
- ЦК профспілки

- 15 лют. 2021 р.
- Читати 1 хв
Оновлено: 3 вер. 2021 р.
15 лютого виповнилося 32 роки з моменту виведення радянських військ з Афганістану. Щорічно напередодні цієї дати ми віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок. Полеглим - пам'ять, живим - повага і шана. Ми знаємо багатьох, які пройшли «пекло Афганістану». Вони живуть і працюють поруч з нами. Вони пронесли через все своє життя поняття чесності, порядності, фронтового братства. Сьогодні - в їх день - відійдемо від ідеологічних посилів і просто привітаємо їх з цією датою.





Коментарі