Військовий госпіталь в Ірпені отримав від уряду Японії штатний рентген-апарат
- ЦК профспілки

- 26 лют. 2021 р.
- Читати 1 хв
У четвер у Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі Міністерства оборони України в Ірпені (Київська область) відбулася урочиста передача медичного обладнання від Уряду Японії.





Коментарі